Helista: +37258880002

  • Kas paigaldajad ikka teavad mida teevad?

    Teiseks oluliseks aspektiks hinnapakkumises on paigaldustööd- vaja oleks teada mida need täpsemalt sisaldavad. Linnapildis leidub väga palju pumpasid, mille torud on lihtsalt läbi seina viidud ning makrofleks ripub seinast välja. Paari aastaga on linnud selle ära nokkinud ning tuul vilistab sisse. Säästsite võib-olla 10 eurot, kuid lõpptulemuses olite kaotajad. Väliselemendi vibratsiooni kohapealt on väga oluline kasutada ka spetsiaalseid vibratsioonipukse, mis ei lase vibratsioonil teie seinale edasi kanduda.

    Tõime paigaldusmaterjalide poolest just need vead välja, kuna kohtame üha sagedamini töid, kus pump on lihtsalt seina visatud ning oleme pidanud palju selliseid töid ümber vormistama, mis on väga aeganõudev ning kulukas tegevus. Seega on väga tähtis, et paigaldust teostaksid inimesed kes on saanud selleks vastava väljaõppe ning koolituse. Omalt poolt võime kinnitada, et meie paigaldajad on saanud vastava väljaõppe ning teadmised Tallinna Tehnika Ülikoolis. Anname endast alati parima, et saavutada võimalikult hea lõpptulemus, kuid selle, kui hästi see meil välja tuleb, otsustate juba Teie, meie kliendid. Omalt poolt täname väga kliente, kes on meid tagantjärele kiitnud ning tänanud, sest lõppkokkuvõttes ongi meie eesmärk pakkuda Teile parimat lõpptulemust ning see näitab, et oleme õigel teel ning motiveerib meid veelgi rohkem pingutama. Tõesti SUURED, SUURED TÄNUD TEILE!!!

Leave a comment

If you want to share your opinion, leave a comment.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

five + 6 =