• Konditsioneeride paigaldus

  Sageli on küsitud meie käest konditsioneeride paigalduse hinda. Muidugi me pakume klientidele ka ainult paigaldust, aga ainukene küsimus, mis tekib, kus lähevad garantii piirid?

  Sellisel juhul saame garantii anda ainult paigaldusele. Siin tulevad ka mängu konditsioneeri võimsuse valiku dimensioneerimise küsimused. Kui klient on ostnud seadme, mis jääb ilmselgelt meie hinnangul ruumi tarbimisvajadusele lahjaks, on raske tõmmata ka mingit joont, kus lõppeb paigalduse garantii ning hakkab seadme ning selle dimensioneerimise mõjust tulenev.

  Sellisel juhul saame anda garantii enda tööle. Kui seadmetevahelised ühendused on korrektselt tehtud ning kontrollitud ja seadme paigalduse poole ühendustes ei esine lekkeid, rikkeid ega ebakorrapärasusi, siis on paraku garantii paigalduse poolepealt väljas ja peate saama garantii seadme müüja käest.

  Mis saab aga siis kui seade on liiga lahja? Siis jääb teil vaid leppida, et väga suure kuumaga ei saa te maksimaalselt jahedat tuba.

  Paljudes ehituspoodides on konditsioneerid ja soojuspumbad müügil, kuid maaletoojad ei taha nende garantii juhtumitega üldjuhul tegeleda ja teame, et sellekohta on algatatud ka kohtupretsedente, millest saame kuulda kuidas need  lõppevad.

  Ilmselgelt ei ole selline müügistrateegia maaletoojate poolt läbi mõeldud ja kokkuvõteks on kannatajaks ikkagi klient. Tegemist ei ole külmkapi ostmisega, kus koju minnes ainult stepsel tuleb seina torgata. Dimensioneerimine, seade ja paigaldus on omavahel kõik sõltuvuses.

Leave a comment

If you want to share your opinion, leave a comment.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

2 + 3 =