Helista: +37258880002

  • Konditsioneeride remont

    Vältimaks ebamugavat olukorda, kus jahutushooaja tippajal teie konditsioneer ei tööta ning külmameestel on pikad järjekorrad, tuleks juba varakult lasta enda konditsioneer üle vaadata.

    Juhul, kui on mingeid kahtlusi, et seade ei pruugi korralikult töötada või esines hooaja lõpul mingeid tõrkeid, tuleb sellega  varakult tegeleda, sest see tuleb teie rahakotile kindlasti palju soodsam.

    Kui masinal on näiteks külmaine leke, aga see töötab mõnda aega, siis tühjaks lekkinuna võib see põhjustada kompressori purunemise. Lekke avastamine ning lekkekoha likvideerimine ja süsteemi täitmine ei maksa uue kompressori või halvemal juhul uue seadme hinnaga võrreldes praktiliselt midagi.

    Samuti saate ka kindlustunde, et uuele hooajale vastu minnes on kõik korras ja süsteem töötab laitmatult- piisab vaid nupule vajutusest.  Meil on väga hea meel, et kliendid on muutunud teadlikumaks ning hakanud ette mõtlema vältides sellega ebamugavaid üllatusi ja olukordi

Leave a comment

If you want to share your opinion, leave a comment.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

seventeen − ten =