• Kuidas paigaldatakse konditsioneere?

    Kuu alguses teostasime huvitava ja vägagi meeldejääva konditsioneeri remondi! Tegemist oli konditsioneeriga, mis oli paigaldatud paar aastat tagasi ühe suurfirma poolt, mis on tegutsenud ca. 5-6 aastat.

    Kliendi kõne peale, et seade ei tööta korrektselt oli paigaldajafirma enne väljakutset teinud arve suurusjärgus 70€. Käinud kohal, teatasid tehnikud seadme korrasolust. Diagnoositi vaid, et kondensaadivee pump vajab vahetust. Seepeale võeti ka meiega ühendust, käisime TASUTA vaatamas ning seadme töötamisel tundus hääl kohe kahtlane. Diagnoosisime, et ühendustorustikus on koht, mida külmaine ei suuda vabalt läbida. Seejärel telliti remondi teostamine meilt. Vaatepilt, mida seadme lahkamisel avastasime oli järgmine: Torustik, mis peab olema pildil näidatud osas sama sisediameetriga on paigalduse eksimusega muudetud sisuliselt läbimatuks. Seadme selline töötamine võib põhjustada kahju ka kompressorile, mis muudab seadme taastamise otstarbetult kalliks. Klient sai seadme, mis ei ole kunagi korralikult töödanud, maksis garantiiaja lõppedes vea diagnoosimise eest hulgaliselt raha ning ei saanud selle eest mitte mingit tulemust. Lisaks tuli veel välja, et kondensaadipump on täiesti korras ning sellele pandud diagnoos oli tehtud vaid visuaalsel vaatlusel. Tahame selle looga rohkem rõhuda suhtumist klientidesse. Kui teil on seadmega mingi mure ja uut seadet müüa ei saa, siis ega keegi probleemiga tegelikult tegeleda ei taha. Ei loe ka see, et olete ise varem selle firma klient olnud.

Leave a comment

If you want to share your opinion, leave a comment.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

three × 4 =