• Miks eelistada mobiilsele konditsioneerile seina split-süsteemi?

  Mobiilne konditsioneer on mugav, teda saab suhteliselt kergesti ühest toast teise transportida, kuid külma õhu tekitamisel eraldunud soe õhk puhutakse seadmest spetsiaalse toru abil välja. Toru saate suunate ventilatsiooni või otse õue ning kuum õhk puhutakse ruumist välja. Kõik tundub tore, kuid sellel on suur miinus. Ruumist õhku välja pumbates tekib ruumi alarõhk, mille tekkimisel hakkab ruumi sisenema lisaõhk, mis tuleb ümbritsevast keskkonnast (ventilatsiooni, akende, uste kaudu). Tähendab, ruumi siseneb pidevalt sooja õhku juurde, kuna väljas on soe.

  Selline seade võib küll olla abiks, kuid suuremate ruumide jahutusprobleemi see üldjuhul ei lahenda.

  Seadmetel, millel on eraldi sise- ja välisosa, sellist probleemi aga ei esine, kuna ruumist eraldunud soojuse kannab külmaine väliselementi ja ruumis mingit alarõhku sellega ei tekitata.

  Mobiilse konditsioneeriga võite olukorda leevendada ning mõnel puhul see võib abiks olla, kuid paljudel juhtudel ei pruugi sellest üldse kasu olla.

  Oleme see aasta paigaldanud juba palju konditsioneere ning paljudel on ka eelmisest hooajast mobiilne konditsioneer nurgas, millest ei olnud neile palju abi.

  Seega, kui olete meile enda probleemi ja vajaliku eesmärgi ära seletanud ja teile soovitatakse mõnda muud mobiilsest konditsioneerist erinevat lahendust, siis ei tasu arvata, et seda tehakse soovist paigaldust müüa.

  Tegelikult on see vastupidi ja lihtsalt seadet müüa on palju lihtsam ning füüsiliselt jõuaksime seda tunduvalt suuremamahuliselt teha, kui koos paigaldusega seadet. Põhimõtteliselt vähendab see ka meie riske tuleviku garantiiga. Paigaldades teile seadme, võtame üldjuhul palju suurema vastutuse ning see ei ole kuidagi moodi rohkem tulusam kui portatiivsete konditsioneeride müük. Põhjus, miks me üldjuhul sise- ja välisosaga konditsioneere soovitame on soov aidata teil ca. 400€ kokku hoida, kui te ei pea alguses portatiivset konditsioneeri ostma ja hiljem sise- ja välisosaga seadet paigaldama.

Leave a comment

If you want to share your opinion, leave a comment.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

four − 1 =