Helista: +37258880002

 • parim-konditsioneer

  Milline on parim konditsioneer?

  Otsides endale jahutamiseks vajaliku seadet, leiame turult palju erinevaid konditsioneeride pakkujaid. Taaskord tekib küsimus, milline neist on parim?

  Kui vajate jahutust suurematele ruumidele, siis soovitame teile kindlasti mõnda võimsamat Midea mudelit.Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe ning töökindlus on praktikas näidanud, et see on õige valik.

  Kui vajate mõnda väiksemasse ruumi disainikamat mudelit, soovitame valida Samsungi ja Lg mudelite seast (Samsungi soojuspumpasid me kasutada ei soovita). Kindlasti peab spetsialist teile valima õige võimsusega seadme ja arvestama kõiki ruumi iseärasusi, näiteks poodides külmikuid, mis kaupa jahutades omakorda ruume soojendavad jne. lahjema masina võite küll parema hinna eest saada, kuid häid tulemusi ei tasu sealt ka oodata.

  Kuna konditsioneer on tunduvalt lihtsam seade, kui soojuspump, on ka probleemide esinemine väga minimaalne. Jälgida tuleks siiski, et mitte valida täiesti tundmatut kaubamärki, mille “googeldamine” ei anna teile vastuseks mitte midagi.

  Turule on tekkinud suhteliselt palju ühepäeva tegijaid, kes tarnivad oma seadmed kuskilt Hiinast või mujalt kahtlasest kohast ning pärast seadme müümist on Teid teenindanud firma kadunud. Seade ei pruugi vastata EL- i nõuetele ning võib sisaldada külmainet, mida siin üldse kasutada ei tohiks. Samuti seaksime kahtluse alla ka paigalduse, sest kui eesmärk on seadmest lihtsalt lahti saada ja turult kaduda, siis vaevalt keegi seda ka südamega paigaldab. Seetõttu võivad juba peatselt probleemid esineda ning teil ei ole enam abi saamiseks kellegi poole pöörduda.

  Otsides taga ning jahtides odavaimat lahendust turul reeglina Te ka leiate selle, kuid mida te saate? Just nimelt, Te saategi kõige odavama hinnaga pakkumise, seega pole ju mõtet ka mingeid tulemusi ega abi tulevikus oodata. Lõpuks ei saa seadmest asja ja tuleb soetada uus ning eelnev halb kogemus jääb pikaks ajaks kummitama.

  Milleks konditsioneeri paigaldamisega kiirustada?

  Saabumas on kevad ning esimesed tugevad päikesekiired, mida me kõik oleme väga oodanud. Arvatavasti on paljudel energiavarud otsas ja tahaks juba kiiresti suve. Kes ei tahaks? Suvi on rõõmsaim aasta-aeg üldse, kuid see võib ka totaalselt ebaõnnestuda.

  Ütleme, et teil on mõni tähtis kohtumine mõne välisriigi esindajaga ja teie kontor on sõna otseses mõttes kuum kui saunalava. Mis te arvate, mida teie külaline selle peale ütleb? Halvemal juhul ütleb “nägemist” ning paremal juhul kohtumiseni järgmisel korral.

  Meil oli eelmisel suvel üks juhtum, kus klient helistas meile ja teatas et neil on külalised Rootsist, kes ei ole nõus sellistes tingimustes töötama. Kuna parajasti oli saabunud suur kuumalaine, olid ka külmatehnikute järjekorrad kilomeetrite pikkused.

  Vastasime, et kindlasti saame aidata kuid meie järjekord on hetkel poolteist nädalat. Kliendi küsimus meile oli järgmine: ” palju maksab, kui te kohe tulete?” Enne kui midagi vastata jõudsime kõlas repliik, et oleme nõus kahekordset hinda maksma.

  Kahjuks ei saanud me tookord teda koheselt aidata, kuid ta sai endale konditsioneeri siiski meie käest pooleteise nädala pärast kuna meie esmapilgul pikk tunduv järjekord oli konkurentide omast ikkagi oluliselt lühem. Seega tasuks ilmselgelt juba varakult hakata mõtlema jahutusele, et vältida tulevikus piinlike olukordi.

  Vaadake meie pakutavaid seadmeid siit: KONDITSIONEERID

Leave a comment

If you want to share your opinion, leave a comment.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

12 − two =